Slovo starostky - Září 2019

Slovo starostky - Září 2019 1

Informace o dění v obci

Myslím si, že čas prázdnin utíká ze všeho nejrychleji. Dva měsíce volna utekly školákům opravdu jako voda a před pár dny se znovu setkali ve školních lavicích. Plni dojmů, zážitků a vzpomínek na to, co o prázdninách prožili a jaká nejrůznější zajímavá místa navštívili.

Jistě při tom načerpali spoustu potřebné energie a sil, aby mohli radostně začít nový školní rok, naučit se pak během něho mnoho nového a prožít si další zážitky se svými spolužáky.

Přeji všem školákům, učitelům a těm, kteří s dětmi pracují, aby tento školní rok prožili ve zdraví, v pohodě, a aby se vždy těšili na to, co jim každý nový den ve škole přinese.

A všem občanům Ostravice přeji hezký zbytek léta!

Datum vložení: 3. 9. 2019 12:30
Datum poslední aktualizace: 3. 9. 2019 12:33

19. 9. 2019

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne až oblačno, na SV místy, jinde jen ojediněle přeháňky, od 1100m srážky smíšené. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Touží-li září po rose, bude v říjnu bláta po ose.

Zářijový déšť polím potrava, zářijové spršky pro víno otrava.