323 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - OSTRAVA HL.N., FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - OSTRAVICE

323 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - OSTRAVA HL.N., FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - OSTRAVICE 1

12. a 13. 5. 2022

323 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - OSTRAVA HL.N., FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - OSTRAVICE

FRÝDEK-MÍSTEK - PASKOV 12. a 13. 5. 2022, denně od 7:40 do 17:00 hod. Vážení cestující, provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne v úseku Frýdek-Místek - Paskov na trati 323 - Valašské Meziříčí - Ostrava hl.n., Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice výluka. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Přeprava jízdních kol je zajištěna nákladním automobilem (nakládku a vykládku si cestující zajišťuje sám). Vlaky mohou navýšit zpoždění o 10 až 15 minut.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy Frýdek-Místek - před staniční budovou na autobusové zastávce "Frýdek, žel.st." | Lískovec u Frýdku - před staniční budovou | Paskov - na autobusové zastávce "Řepiště, žel.st. Paskov" U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail - info@cd.cz, tel. 221 111 122)

PASKOV - OSTRAVA-KUNČICE 20. 5. 2022, od 7:50 do 11:50 hod. Vážení cestující, provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne v úseku Paskov - Ostrava-Kunčice na trati 323 - Valašské Meziříčí - Ostrava hl.n., Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice výluka. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Vlaky mohou navýšit zpoždění o 10 až 15 minut.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy Ostrava-Kunčice - před staniční budovou | Vratimov - před staniční budovou na autobusové zastávce "Vratimov, nádraží" | Paskov - na autobusové zastávce "Řepiště, žel.st. Paskov" U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail - info@cd.cz, tel. 221 111 122)

Datum vložení: 6. 5. 2022 13:02
Datum poslední aktualizace: 6. 5. 2022 13:07

dnes, sobota 20. 4. 2024
pondělí 22. 4. mírné sněžení 5/-3 °C
úterý 23. 4. zataženo 8/-1 °C

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

O svaté Anselmeně semeno do země.