Výluka proběhne v úseku Frýdek-Místek – Vratimov

323 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - OSTRAVA HL.N., FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ – OSTRAVICE

FRÝDEK-MÍSTEK - VRATIMOV

Dne 6. 12. 2022, od 7:55 do 15:00

Vážení cestující, provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že ve výše uvedeném termínu

proběhne v úseku Frýdek-Místek – Vratimov na trati 323 - Valašské Meziříčí - Ostrava hl.n., Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice výluka.

Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou

dopravou.

Náhradní doprava bude organizována výhradně dle výlukového jízdního řádu.

V úseku Ostrava hl. n. – Vratimov a opačně jedou vlaky v odlišných časových polohách proti
pravidelnému jízdnímu řádu. Ve výlukovém jízdním řádu jsou tyto spoje vyznačeny modře a náhradní autobusová doprava červeně.

V úseku Frýdlant n. Ostravicí – Valašské Meziříčí/Ostravice a opačně jedou vlaky dle pravidelného jízdního řádu.

V úseku Ostrava střed – Frýdek-Místek je možno využít přímé autobusové linky bez zastávek.

Náhradní doprava dle výlukového jízdního řádu

Pro stažení výlukového jízdního řádu prosím navštivte webové stránky.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy

Ostrava střed - autobusová zastávka před staniční budovou Ostrava střed na hlavní silnici | Vratimov - před staniční budovou | Paskov - autobusová zastávka "Paskov, most" | Lískovec u Frýdku - autobusová zastávka "Frýdek-Místek, Frýdek, žst. Lískovec" | Frýdek-Místek - před staniční budovou na autobusové zastávce "Frýdek, žel.st."

U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení

služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru                 (e-mail - info@cd.cz, tel. 221 111 122)

Omlouváme se za vzniklé potíže při cestovaní                                       Správa železnic, s. o. | České dráhy, a.s. tel: +420 221 111 122, www.cd.cz, e-mail: info@cd.cz

Datum vložení: 30. 11. 2022 15:32
Datum poslední aktualizace: 30. 11. 2022 15:53

dnes, čtvrtek 28. 3. 2024
pátek 29. 3. déšť se sněhem 14/3 °C
sobota 30. 3. skoro jasno 19/9 °C

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Na Zelený čtvrtek hrachy zasívej, na Velký pátek se zemí nehýbej.