Valašská zahrada přece jen rozkvete!

Valašská zahrada přece jen rozkvete! 1

8. do neděle 10. května 2020

Valašská zahrada přece jen rozkvete!

Rychle nakoupit a honem domů zasadit! Toto je motto jarních farmářsko-zahradnických trhů  s názvem Valašská zahrada. Akce se uskuteční v termínu od pátku 8. do neděle 10. května 2020 v areálu campu Sport v Rožnově pod Radhoštěm.

Uvedené motto asi nejlépe vystihuje letošní podobu zahradnických trhů! V návaznosti na opatření Ministerstva zdravotnictví pořadatelé museli zredukovat počet prodejních míst a provést i další nezbytná opatření! Návštěvnící si, ale stále budou moci vybrat z nabídky bezmála dvaceti zahradnictví, prodejců zahradní techniky a hlavně prodejců regionálních potravin a výpěstků, jako ovocných stromků, zelí, česnek, med atd.

„Bohužel jsme museli zrušit jakékoliv občerstvení a doprovodný program, včetně koutku pro děti!“ smutně poznamenali hlavní pořadatelé Petr a Taťána Míčkovi.

Pořadatelé žádají navštěvníky, aby dodržovali od ostatních bezpečnou 2m vzdálenost a to jak v areálu, tak i před vstupem do areálu a upozorňují že, nebudou vpuštěni do areálu bez ochrany dýchacích cest. Případní zapomnětlivci si budou moci roušky koupit při vstupu.

„Pevně věříme, že návštěvníci pochopí nezbytnost přijatých opatření, které jsou v zájmu nás všech a slibujeme, že jim všechno vynahradíme na podzimní Valašské zahradě, kterou uspořádáme speciálně pro ně v prodloužené 4-denní verzi  v termínu 25.-28. září 2020 opět v campu Sport v Rožnově pod Radhoštěm“, slibují hlavní pořadatelé!

Datum vložení: 29. 4. 2020 9:31
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2020 9:32

pondělí 22. 4. zataženo 5/-4 °C

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.