Nadační fond Ing. Pavla Novotného

Nadační fond ing. Pavla Novotného  1

Informuje

Nadační fond informuje:

Služby poskytujeme zcela zdarma onkologickým pacientům či jejich rodinným příslušníkům. Máme za to, že povědomí o těchto poskytovaných službách by se mělo dostat také k občanům Vaší obce.

Nadační fond založil v roce 2016 Ing. Pavel Novotný s cílem, pomoci lidem, kteří podstupují onkologickou léčbu, nebo jejich rodinným příslušníkům.

Naše činnost ve zkratce:

1. Máme 105 dobrovolníků, kteří ve svém volném čase docházejí do 8 nemocnic našeho kraje na nasmlouvaná oddělení a tam tráví svůj volný čas s pacienty, za účelem zpříjemnit jim pobyt.

2. Edukační činnost (poskytování poradenství onkologickým pacientům a jejich rodinným příslušníkům) 3. Akce zaměřené na prevenci před onkologickým onemocněním (pořádáme jednou ročně dny urologické prevence v nemocnicích vždy v listopadu, případně můžeme zajistit přednášky na téma první pomoci, samovyšetření prsu, jak komunikovat s onkologickým pacientem, popř. další dle zájmu.

Můžete nás potkat na různých akcích , které obce pro své občany pořádají, kde se snažíme prezentovat a dostat do povědomí občanů.

V případě, že máte zájem zjistit více o naší práci, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám vše dobré, hlavně pevné zdraví.

Ing. Radomíra Vargová

ředitelka Nadačního fondu Pavla Novotného tel. č. 724 394 667 www.nfpavlanovotneho.cz

Datum vložení: 9. 5. 2022 14:05
Datum poslední aktualizace: 9. 5. 2022 14:20

pondělí 22. 4. mírné sněžení 4/-4 °C

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.