Tříkrálová sbírka 2020

Tříkrálová sbírka 2020 1

Děkujeme

S Tříkrálovou sbírkou jsme se letos rozloučili druhé lednové úterý. Tímto dnem skončilo putování tří králů po obcích, vesničkách a městech Frýdeckomístecka i celé České republiky. Pomyslnou štafetu po statečných kolednících, které od koledování neodradil déšť, sníh ani mráz, převzali pracovníci Charity Frýdek-Místek. Ti se vydali vstříc dobrodružství plného rozpečeťování a počítání obsahu pokladniček.

„Děkujeme všem těm, kteří se do koledování a jeho přípravy zapojili, zejména pak všem malým i velkým koledníkům. Stejně tak patří naše díky také dárcům, kteří podpořili pomoc potřebným a rozvoj charitního díla v regionu, České republice i zahraničí. Spolu s třemi králi přejeme všem co nejlepší rok 2020,“ říká ředitel Charity Frýdek-Místek Martin Hořínek. Právě díky pomoci vás všech se podařilo ve vaší obci vybrat krásných 60 248 korun. Celkový výnos letošní sbírky na Frýdeckomístecku činí neskutečných 2 374 608 korun. Vybranou částku použijeme na opravy a úpravy pobytových zařízeních, volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti a mládež, stejně jako na terénní službu pro nemocné osoby. Všem moc děkujeme za podporu Tříkrálové sbírky 2020.

Jana Opluštilová, koordinátor Tříkrálové sbírky za Charitu Frýdek-Místek

Datum vložení: 31. 1. 2020 8:21
Datum poslední aktualizace: 31. 1. 2020 8:22

2. 4. 2020

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Déšť na svatého Theodora značí mnoho vody v máji.