Místní firmy

Autoškola Ing. Petr Rozehnal

Autoškola Frýdlant nad Ostravicí, autoškola pro každého

Bruncvik Pavel - Truhlářství Beskydy

Zakázková výroba nábytku, palubkové obložení (venkovní, vnitřní, podlahy), výroba z překližky, venkovní nábytek, ploty, dřevěné stavby pro děti, montážní práce aj.
Individuální přístup a flexibilita v realizaci zakázek - vždy splníme Vaše požadavky, ať potřebujete nízkou cenu nebo vyžadujete vysoký luxus.
Sledujte probíhající akce na našem webu!

CA Petra Horáková

Vyberte si z široké nabídky renomovaných CK v ČR z pohodlí svého domova - ostatní nechte na nás.

ČAGAN Hynek - kompletní realizace střech, pokrývačství, klempířství, tesařství, aj.

Zajišťujeme také ubytování po telefonické domluvě nebo e-mailem

ELEKA - Jan Karlák

Elektromontáže, rozváděče n. n., hromosvody, opravy el. zařízení, prodej.

Farma MALIŠ

Odvoz odpadních vod traktorovými fekálními návěsy o objemu 4 m3 a 10 m3 na čistírnu ČOV Ostravice a ČOV Čeladná

IN-SERVIS SYRY s.r.o.

Prodej sýrů a slovenských výrobků
Adresa: Ostravice 487, 739 14 Ostravice (autobusové nádraží)

Jesle Kulíšek

Soukromé zařízení typu jeslí pro děti od 1 roku

Kadeřnictví Dana Šamšová

Dámské a pánské kadeřnické služby.
Otevírací doba: út-pá od 7 do 16 hodin pondělí a sobota od 7 do 12 hodin.

Karel ČERVENKA, autorizovaný stavitel

Stavební práce, výkopové práce, doprava materiálu.

Kurzy a školení - Viktor Fiala

Rekvalifikační kurzy pro lesnickou činnost
Služby poskytované BOZP
Bezpečnostní technik

Marcel Dorociak

Těžba a přibližování dřeva, služby v lesnictví, pořez kulatiny mobilní pásovou pilou.

MICHAL KARLÁK ELEKTRO

revize el. instalací tř. A - bez nebezpečí výbuchu
revize a kontroly el. ručního nářadí a spotřebičů
revize hromosvodů

MICHALISKO Pavel

Práce vodoinstalační, práce topenářské.

Pavel Gola - STAVEX

Výstavba rodinných domů, inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch ze zámkové dlažby a lomového kamene, oplocení, zemní práce strojem CAT 428D.

Pojišťovací poradce Vladimír Kyzek, Allianz pojišťovna a.s.

Penzijní připojištění
Životní rizikové pojištění
Pojištění majetku
Povinné ručení
Rapid invest
Hypotéky, úvěry UNI CREDIT BANK
MODRÁ PYRAMIDA stavební spoření

Prodejna potravin - Večerka Freud

Večerka Freud se nachází v komplexu hotelu Freud, maloobchodní prodejna s pultovým prodejem, poskytující základní sortiment zboží, včetně základního drogistického zboží. K dispozici je také terminál Sazky s možností dobíjení mobilních telefonů sítě T-Mobile a Eurotel. Provozní doba: Po-Ct 7-20 hod, Pá-So 7-21.00 hod, Ne 8-19 hod. Zavřeno je jen 1 den v roce a to 25.12. Čerstvé pečivo denně včetně neděle.

Rehabilitace - NZZ Hotel Odra

Klasické masáže, fussterapie, podvodní masáže, perličkové koupele, vířivé koupele, parafín, sauna, bazén, solárium, fitnes, elektroléčba, inhalace

Ridera Bohemia a.s.

WWW: www.ridera.eu

STOLAŘSTVÍ - PETR ŠIGUT

Zakázková výroba nábytku, dveří, pergol, přístřešků, obkladů (zateplení), posezení, houpaček.

STROJWOODOD - Vítězslav Giža

Dovoz, servis a prodej strojů a zařízení pro dřevovýrobu: pásové pily kmenové, rozmítací, hranolovací. Kotoučové pily rozmítací, hranolovací, omítací, zkracovací, kapovací, formátovací apod. Technologické linky pro výrobu palet EUR i jednorázových,linky pro výrobu paletového přířezu. Kompletní zařízení pilnic. Štěpkovače, šrankovníky, ostřičky apod.

TESAŘSTVÍ A DŘEVOSTAVBY - ŠIGUT JIŘÍ

Tesařství - rekonstrukce dřevěných chat, půdní vestavby, garážová stání a přístřešky, montáž bednění, plotů, nátěr střech.

Truhlářství - Tomáš Kokeš

Výstavba dřevěnic a srubů, zateplování staveb, půdní vestavby, dřevostavby, dřevěné ploty, lešení, rekonstrukce dřevěných chat a jejich údržba.

Turistická jízdárna Muchovice - Občanské sdruzení Beskydčan

Vyjížďky na koních beskydskou horskou krajinou na menších huculských koních, vhodné pro zacátečníky a rodiny s dětmi, celoročně, jen za pěkného počasí. Cena za hodinu a koně je 150 Kč. Skupiny max. 5 jezdců jezdí za průvodcem. Vozíme i skupiny dětí na kratší trasy 15 nebo 30 minut (např. třídy na výletě nebo školy v přírodě, tábory a pod.). Možno také posedět u ohniště, prohlídka chovu tradičních hospodářských zvířat. Termín vyjízďky nutno předem telefonicky nebo e-mailem dohodnout.

Úklidový servis - Pavla Weberová

Úklidový servis - úklid domů, restaurací, hotelů a zdravotnictví.Čištění koberců, čištění interiéru vozů.

Výuka anglického jazyka s rodilým mluvčím - Boardman Gary

E-mail: boardman.gary@yahoo.com

21. 9. 2019

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Pěkné růže v zahrádkách věští pěkný podzimek a pozdní zimu.

O svatém Matouši vlaštovka nás opouští.