Slovo starostky - 25. duben 2019

Starostka obce Ostravice - Mgr. Pavlína Stankayová

Informace ke spuštění nových webových stránek.

Vážení spoluobčané,
webové stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zákon 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat elektronickou úřední desku a e-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

Webové stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek. Uvítáme taktéž vaše informace, které rádi, pokud se to bude týkat dění v Ostravici zveřejníme.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a o životě v obci.

Máte-li jakékoliv podněty, připomínky nebo dotazy k webovým stránkám, můžete nám je zaslat pomocí kontaktního formuláře

Děkujeme za pochopení.
V Ostravici dne 25. dubna 2019

Mgr. Pavlína Stankayová
Starostka obce Ostravice

Datum vložení: 25. 4. 2019 6:00
Datum poslední aktualizace: 25. 4. 2019 17:25

19. 5. 2019

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, máj - polezem na kraj.

Přišel Petr Celestýn - mohou se již okurky sadit ven.