A zase něco o školní družině….

A zase něco o školní družině…. 1

16. 3. 2023

A zase něco o školní družině….

Ve čtvrtek 16.3.2023 jsme se vydali po dlouhé době na setkání školních družin našeho Frýdlantského regionu na Talentmániji. V prostorách Frýdlantského kina jsme se předvedli  s Kašpárkovou pohádkou „O úsporách“ . Vystupovalo  osm kolektivů školních družin, cca  58 dětí. Naši školní družinu zastupovali žáci druhé a třetí třídy, akce byla dobrovolná a myslím si, že si to opravdu děti užily.

Poděkování

Školní družina při naší ZŠ v Ostravici tráví hodně času v přírodě venku a to hlavně na školním hřišti a přilehlém pozemku s keři. K těmto aktivitám používáme hlavně míče, různé sportovní náčiní,  koloběžky, v zimě boby a plastové lopaty. Samozřejmě tento arzenál není  věčný a potřebuje stálou údržbu a obnovu. Tímto bychom chtěli poděkovat a vyjádřit vděčnost pracovníkům obce a to  panu Tomášovi  Marošovi a panu Petru Fantovi, kteří nám renovovali koloběžkový park, neustále dofoukávají  míče i koloběžky.

Děkujeme.

Karláková Markéta, vedoucí ŠD a všechny děti ŠD

Datum vložení: 12. 5. 2023 12:13
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2023 12:17

dnes, úterý 23. 4. 2024
zataženo 10 °C -4 °C
středa 24. 4. déšť se sněhem 3/0 °C
čtvrtek 25. 4. slabý déšť 7/0 °C
pátek 26. 4. oblačno 11/0 °C

Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.

Prší-li na svatého Vojtěcha, neurodí se švestky.